Władze spółki

Rafał Baran Rafał Baran - Prezes Zarządu

Wykształcenie wyższe. Posiada 20-letnie doświadczenie w mediach i komunikacji marketingowej. Jest ekspertem m.in. w dziedzinie strategii marketingowych, planowania wielokanałowych kampanii, sponsoringu, organizacji eventów, celebrity advertising, marketingu muzycznego i zarządzania zmianą. Realizował głośne kampanie związane z promocją marki m.in. dla Play, Orange, mBank. Laureat wielu nagród i wyróżnień branżowych (min. EFFIE, dwukrotnie Agency of the Year). Zarządzał polskimi i sieciowymi agencjami reklamowymi. Ostatnio CEO w Grey Group Polska. Wcześniej m.in. szef marketingu w firmach fonograficznych Sony Music i BMG Music.


Aneta Parafiniuk Aneta Parafiniuk - Członek Zarządu

Dyrektor ds. finansowych

Wykszałcenie wyższe. Biegły Rewident, specjalista rachunkowości, sprawozdawczości i podatków, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań, przeglądów sprawozdań finansowych i projektów due diligence dla dużych przedsiębiorstw, doradztwa transakcyjnego, przygotowywania budżetów projektowych, zdobywane w takich firmach jak Ernst&Young Audit Sp. z o.o. i TPA Horwath Horodko Audit Sp. z o.o. Do momentu powołania do Zarządu 4fun Media S.A., pełniła w Spółce funkcję Dyrektor ds. Sprawozdawczości i Controlingu.

 

RADA NADZORCZA

Dariusz Stokowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Wykształcenie wyższe. Absolwent Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Założyciel i główny akcjonariusz funduszu Nova Group Ltd., największego akcjonariusza Spółki 4fun Media S.A. Jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój funduszu, inwestycje, akwizycje i przejęcia nowych firm. Od momentu utworzenia Nova Holding w 2002 r. tworzył fundamenty aktywów i spółek wchodzących w jej skład. Z rynkiem mediów, marketingu i nowych technologii jest związany od kilkunastu lat. W 1997 r. powołał agencję reklamową Polymus, potem kolejne firmy, które dziś tworzą portfel funduszu. Od 2003 r. tworzył, a następnie przez wiele lat zarządzał telewizją 4fun.tv. Do 2009 roku był Prezesem Zarządu 4fun Media S.A. Członek rad nadzorczych wielu firm.

 

Marek Piotr Tarnowski - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Wykształcenie wyższe. Absolwent wydziału Finance i Bankowość SGH, executive MBA (University of Minessota, Carlsson School of Management/SGH

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze finansów, zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Ekspert w dziedzinie finansów, fuzji i przejęć. W trakcie bogatej kariery zawodowej pełnił funkcje zarządcze i nadzorcze, zasiadając we władzach wielu firmy publicznych. Należą do nich między innymi: Arteria S.A. (2002-2004), Polymus Sp. z o.o. (2000-2007), MCI Management Sp. z o.o. (2008-2009), Travelplanet.pl (2008-2009), CR Media S.A. (2009-2010),Internet Group S.A.(2010-2011), Nova (Cyprus) Group Ltd. (2010-2012), 4funMedia S.A. (2003-2008), a następnie (2011-2013). Obecnie Marek Tarnowski zasiada w Radzie Nadzorczej Ventus Investments S.A. oraz w Zarządzie Spółki Polskie Inwestycje Publiczno – Prywatne S.A. Niezależny Członek Rady Nadzorczej.

 

Jakub Bartkiewicz - Członek Rady Nadzorczej

Wykształcenie wyższe. Absolwent SGH w Warszawie, wykładowca studiów podyplomowych na SGH dotyczących mierzenia wartości przedsiębiorstw.

Prezes Zarządu, Członek Komitetu Inwestycyjnego Domu Inwestycyjnego Investors. Zdobywał doświadczenie zakresie doradztwa i inwestycji kapitałowych w międzynarodowych i lokalnych firmach konsultingowych i funduszach. Od 2000 r. - Prezes Zarządu FAS Polska Sp. z o.o., odpowiedzialny za nadzór merytoryczny nad działalnością firmy oraz doradztwo strategiczne i transakcyjne dla klientów korporacyjnych FAS Polska Sp. z o.o. W latach 2001-2003 wiceprezes ds. finansowych firmy Genesis Sp. z o.o., odpowiedzialny za restrukturyzację kapitałową grupy firm z branży telekomunikacyjnej. Wcześniej, w latach 1997-1999 Consultant a następnie Senior Consultant w departamencie Corporate Finance PricewaterhouseCoopers. W latach 1996-1997 pracował jako analityk w Fitch Polska, a w latach 1995-1996 był specjalistą w Związku Banków Polskich. Jakub Bartkiewicz zasiadał ponadto w Radach Nadzorczych i Zarządach wielu firm kapitałowych, m.in.: był Członkiem Rady Nadzorczej Travelplanet.pl, Wiceprezesem Zarządu Care Sp. z .o.o.,Wiceprezesem Genesis Sp. z .o.o., Prezesem Zarządu ABC Investment Sp. z .o.o., Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki CB S.A. Od lipca 2009 roku związany z Dom Inwestycyjnym Investors S.A. Niezależny Członek Rady Nadzorczej. 

 

Ross Newens - Członek Rady Nadzorczej

Wykształcenie wyższe. Absolwent psychologii na uniwersytetach w Middlesex i Edynburgu.

Niezależny konsultant biznesowy. Ekspert rynku kablowo-satelitarnego, znawca mediów elektronicznych i cyfrowych krajów Unii Europejskiej. W ramach bogatej kariery zawodowej pełnił szereg funkcji kierowniczych, zarządzających i nadzorczych w spółkach polskich i zagranicznych. Należą do nich między innymi: International Family Entertainment TV (1992-1995), Multichoice TV (1995-1997), AT Entertainment- Wizja TV (1997-2001), 4fun.tv (2003-2009), Comtica - IT Solutions Company (2002-2005), Nova Communications Group Polska (2003-2010). Wspólnik Nova Group LTD. Znaczący Akcjonariusz funduszu Nova Group Ltd., większościowego udziałowca 4fun Media S.A.

 

Cezary Kubacki

Wykształcenie wyższe. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

W latach 1998 – 2001 zdobywał doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie doradczej Artur Andersen, gdzie zaangażowany był w wiele projektów dla sektora finansowego, telecom i retail. W latach 2002 – 2004 piastował stanowisko Dyrektora Finansowego ds. podatków w Grupie NETIA. Cezary Kubacki zasiadał także w Radach Nadzorczych kilku spółek publicznych m.in. Optimus S.A., Arteria S.A., 4fun Media S.A. oraz instytucji finansowych takich jak Supernova Fund S.A. Cezary Kubacki jest wspólnikiem w kancelarii prawnej LTA Doradztwo Prawne Dopierała, Oliwa i Wspólnicy. Niezależny Członek Rady Nadzorczej.