Aktualności
Rusza 4FUN KIDS - pierwsza muzyczna telewizja dla dzieci i dla mam

Edukacyjna, zachęcająca do ruchu, z bezpiecznym i dostosowanym do wieku contentem – taka jest nasza nowa muzyczna telewizja. 4FUN KIDS zajęło obecnie miejsce kanału 4FUN GOLD.

Otwarcie kanału połączyliśmy z konkursem na małego prezentera 4FUN KIDS, w którym dzieci mogły zaprezentować się z jak najlepszej strony oraz zapowiedzieć nowy kanał telewizyjny. Co ważne, najlepsi z nich zostaną zaproszeni do stałej współpracy redakcyjnej.

Do uruchomienia tego konceptu przekonały nas doskonałe wyniki pasm dziecięcych na naszych kanałach 4FUN DANCE oraz  4FUN GOLD, a także ogromne zaangażowanie dzieci i ich rodziców w konkursach antenowych. Mamy bardzo prostą misję, która przyświeca wszystkim naszym działaniom: chcemy stworzyć najbezpieczniejsze miejsce w telewizji dla dzieci. Wszystko w ramach i wokół muzyki, która jest niezwykle istotnym elementem wczesnoszkolnego rozwoju dzieci - komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Mateusz Górecki, Prezes 4FUN.

Kanał 4FUN KIDS skierowany jest do dzieci w wieku od jednego do dwunastu lat. Starsze dzieci będą miały szansę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu poszczególnych programów i tym samym postawić swoje pierwsze kroki w karierze dziennikarskiej.

Programy w nowej stacji będą emitowane codziennie od godziny 6:00 do 21:00. W ramach pasm dziecięcych 4FUN KIDS pojawią się takie pozycje jak: BUDZIMY SIĘ Z 4FUN KIDS – przeboje, dzięki którym każde dziecko rozpocznie dzień w dobrym humorze, UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO Z 4FUN KIDS, JESTEM GWIAZDĄ 4FUN KIDS! – tu każdy rodzic może pochwalić się swoim dzieckiem, GIMNASTYKA DLA SMYKA, RYSUJEMY Z 4FUN KIDS oraz ZASYPIAMY Z 4FUN KIDS. Po godzinie 21.00 startuje pasmo "PORA RELAKSU” kiedy wszyscy nasi podopieczni pójdą spać przychodzi pora na fajną muzykę dla ich opiekunów. Będzie również, tak lubiane przez dzieci, KARAOKE.

Wiemy, że rodzicie nie mogą opiekować się swoimi pociechami non stop i zwłaszcza w dobie pandemii, są zmuszeni odsyłać je przed ekran. Dzięki 4FUN KIDS nie muszą już mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Chcemy skończyć z bezczynnym siedzeniem  dzieci  przed  telewizorem. Dlatego oprócz największych dziecięcych przebojów stawiamy na zabawę, edukację i ruch - mówi  Iga Mackiewicz,  dyrektor  programowa  4FUN.  

Dodatkowo,  tak  jak  we wszystkich  kanałach  4FUN,  w 4FUN KIDS nie  zabraknie  interakcji  z  widzami. Przewidujemy m.in. możliwość wysyłania zdjęć i filmów bezpośrednio na antenę, jak również muzyczne dedykacje i decydowanie o tym jaka piosenka pojawi się na antenie – dodaje Mackiewicz.

Partnerami 4FUN KIDS są najpopularniejsze kanały muzyczne dla dzieci na YouTubie, takie jak ŚPIEWANKI TV, ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE, DZIECIĘCE PRZEBOJE, SING SING oraz URWISOWO.

Copyright 4FUNMEDIA SA