Aktualności
#RZECZoBIZNESIE - wywiad z Dariuszem Stokowskim dla Rzeczpospolita TV

Gościem programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE w Rzeczpospolita TV był Dariusz Stokowski, współwłaściciel 4FunMedia SA, notowanej na GPW. Poniżej prezentujemy fragment rozmowy i tym samym zapraszamy do obejrzenia całości poniżej.

 

W jakim kierunku zmierza rynek mediów? Co stanie się z telewizją? Czy jesteśmy świadkami digitalowej rewolucji? W jaki sposób 4fun Media SA stał się liderem Digital-Out-Of-Home w Polsce?  

Prognozy dla telewizji są optymistyczne, w zeszłym roku przychody rynku telewizyjnego w Polsce wzrosły o 6%. Cały czas telewizja jest kluczowym medium jeśli chodzi o kampanie reklamowe. Widzimy, że stacje tematyczne rosną kosztem stacji ogólnotematycznych. Widzowie i reklamodawcy są zainteresowani spersonalizowanym kontentem.

Nasze 3 tematyczne stacje tv, które nadajemy na rynku satelitarnym i kablowym, są dobrą podstawa biznesu, który rozwijamy też na innych polach. Digitalizujemy nasze obszary przychodów, poprzez produkcję ciekawego kontentu. Poprzez spółkę Screen Network jesteśmy liderem Digital-Out-Of-Home w Polsce – powiedział Dariusz Stokowski.

Copyright 4FUNMEDIA SA