Kadra zarządzająca
Agnieszka Godlewska
Prezes zarządu firmy Screen Network SA
Prezes zarządu firmy Screen Network SA od września 2017 roku, wcześniej przez ponad 2 lata pełniła funkcję Dyrektor Zarządzającej. Z rynkiem reklamy zewnętrznej związana jest od 1995 roku. Przez 15 lat pracowała w Grupie Ströer, m.in. na stanowisku Dyrektor Sprzedaży, gdzie na przestrzeni lat, brała udział w rozwoju potencjału sprzedażowego spółki, administrowała sprzedażą, pracowała przy przejęciach innych firm outdoorowych oraz zajmowała się optymalizacją procesów biznesowych. Ekspert rynku Digital OOH w Polsce.
Mateusz Górecki
Dyrektor Zarządzający Unitem TV & Digital Content
Pełni swoją funkcję od sierpnia 2018 roku. Jest odpowiedzialny za zarządzanie i rozwijanie działu TV & Digital Content Unit. Mateusz Górecki jest od 15 lat związany z branżą nowych technologii, e-commerce i internetu. Pracował m.in. w takich firmach jak Altkom Akademia, Exatel, Internet Group, CR Media, Grupa Pino, 4fun Media SA, Program. W 2014 roku Mateusz Górecki stanął na czele serwisu hatak.pl przekształcając go z sukcesem w naEKRANIE.pl – drugi największy serwis o serialach, filmach, książkach, grach i technologiach w Polsce.
Rafał Baran
Prezes zarządu FCB Bridge2Fun
Rafał Baran posiada 20-letnie doświadczenie w mediach i komunikacji marketingowej. Realizował głośne kampanie związane z promocją marki (m.in. dla Play, Orange i mBanku). Laureat wielu nagród i wyróżnień branżowych, min. EFFIE, dwukrotnie Agency of the Year, AdMan Roku. Zarządzał polskimi i sieciowymi agencjami reklamowymi – m.in. jako CEO w Grey Group Polska.
Marta Sawicka
Dyrektor Zarządzający Unitem E-Commerce, Prezes zarządu Cupsell, Prezes zarządu Mustache, Prezes zarządu naimpreze.pl
W grupie 4Fun odpowiada za zarządzanie i rozwój działu e-commerce. Obecnie są to sklepy: cupsell.pl, mustache.pl, naimpreze.pl, marsfromvenus.com, pingbig.com oraz kolejne. Posiada 17-letnie doświadczenie w tworzeniu strategii i komunikacji dla największych polskich marek, m.in. Lotos, Polkomtel, Showmax, Samsung, Microsoft, Kompania Piwowarska. Projekty przez nią realizowane nagradzane były wielokrotnie na festiwalach Effie, KTR, Innovation Ad, Mixx Awards. Przez kilkanaście lat związana była z Grey Group Polska, a potem z FCB Bridge2fun. Absolwentka EMBA na WSB i Nottingham Trent University.
Copyright 4FUNMEDIA SA