E-Commerce Unit
Unit E-Commerce to obecnie 3 platformy internetowe: Pingbig.com, czyli sklep oparty na kooperacji z influencerami i desingerami z Wielkiej Brytanii dający możliwość produkowania nietuzinkowych ubrań wg ich wzorów, MarsFromWenus.com – sklep oferujący bluzy, koszulki z full printowymi nadrukami na najwyższej jakości bawełnie oraz Mustache.pl - znany zarówno ze sklepu e-commerce z ofertą polskich projektantów, jak i organizacji popularnych targów.
Mustache.pl jest platformą e-commerce skupiającą wyselekcjonowane polskie marki modowe i niezależnych twórców designu. Platforma stanowi rozwinięcie targów Mustache Yards Sale organizowanych w Polsce od 2008 roku, które zyskały renomę najważniejszego wydarzenia w dziedzinie mody niezależnej i designu w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Mustache daje klientom dostęp do oferty ponad 700 wyjątkowych projektantów w jednym miejscu. Twórcy współpracujący z Mustache otrzymują natomiast kompleksowe wsparcie całego procesu sprzedaży - od kampanii marketingowych, po obsługę bezpiecznych płatności i organizację wysyłki. Misją Mustache jest promowanie i wspieranie tego co w modzie ciekawe, unikatowe a wciąż jeszcze nie odkryte.
Mars from Venus.com to polska marka oferująca unikatowe bluzy i t-shirty z full printowymi nadrukami na wysokiej jakości bawełnie. Oryginalny design, nietypowe podejście do mody i wysoka jakość produktów przyniosły jej uznanie wśród wielbicieli niezależnych twórców i swobodnego, streetowego stylu.
Pingbig.com umożliwia darmowe prowadzenie własnego, spersonalizowanego sklepu internetowego z produktami zaprojektowanymi według własnego pomysłu. Pingbig zapewnia swoim sprzedawcom kompleksową realizację procesu produkcji, realizacji zamówienia i obsługi klienta. Działalność platformy opiera się na współpracy z popularnymi influencerami z Wielkiej Brytanii.
Copyright 4FUNMEDIA SA