E-Commerce Unit
Unit E-Commerce to obecnie 5 platform internetowych: CupSell.pl – sklep umożliwiający produkcję ubrań i gadżetów z personalizowanymi nadrukami, współpracujący z polskimi influencerami, Pingbig.com, czyli sklep oparty na kooperacji z influencerami i desingerami z Wielkiej Brytanii dający możliwość produkowania nietuzinkowych ubrań wg ich wzorów, naIMPREZE.pl - sklep z gadżetami na imprezy, MarsFromWenus.com – sklep oferujący bluzy, koszulki z full printowymi nadrukami na najwyższej jakości bawełnie oraz Mustache.pl - znany zarówno ze sklepu e-commerce z ofertą polskich projektantów, jak i organizacji popularnych targów. Dodatkowo do unitu e-commerce należy firma Print Logistic będąca połączeniem cyfrowej drukarni tkanin z wykrojnią i szwalnią.
Mustache.pl jest platformą e-commerce skupiającą wyselekcjonowane polskie marki modowe i niezależnych twórców designu. Platforma stanowi rozwinięcie targów Mustache Yards Sale organizowanych w Polsce od 2008 roku, które zyskały renomę najważniejszego wydarzenia w dziedzinie mody niezależnej i designu w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Mustache daje klientom dostęp do oferty ponad 700 wyjątkowych projektantów w jednym miejscu. Twórcy współpracujący z Mustache otrzymują natomiast kompleksowe wsparcie całego procesu sprzedaży - od kampanii marketingowych, po obsługę bezpiecznych płatności i organizację wysyłki. Misją Mustache jest promowanie i wspieranie tego co w modzie ciekawe, unikatowe a wciąż jeszcze nie odkryte.
Cupsell.pl to innowacyjna i unikalna platforma e-commerce umożliwiająca darmowe prowadzenie własnego, spersonalizowanego sklepu internetowego z produktami zaprojektowanymi według własnego pomysłu. Mając sklep na platformie Cupsell można sprzedawać własne koszulki, bluzy, torby i temu podobne – łącznie ponad 50 różnych produktów. Cupsell zapewnia swoim sprzedawcom kompleksową realizację procesu produkcji, zamówienia i obsługi klienta. Działalność platformy w dużej mierze opiera się na współpracy z polskimi influencerami, którzy promują swoją działalność zarabiając jednocześnie na sprzedaży produktów sygnowanych własną marką.
Mars from Venus.com to polska marka oferująca unikatowe bluzy i t-shirty z full printowymi nadrukami na wysokiej jakości bawełnie. Oryginalny design, nietypowe podejście do mody i wysoka jakość produktów przyniosły jej uznanie wśród wielbicieli niezależnych twórców i swobodnego, streetowego stylu.
NaImpreze.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór oryginalnych kostiumów, stylowych dekoracji i praktycznych akcesoriów na wszelkiego rodzaju imprezy i uroczystości – od urodzin, wesel przez wieczór panieński i karnawał aż do Halloween. Powstał z myślą o kreatywnych ludziach, którzy lubią bawić się w sposób nietuzinkowy i cenią dbałość o detale.
Pingbig.com umożliwia darmowe prowadzenie własnego, spersonalizowanego sklepu internetowego z produktami zaprojektowanymi według własnego pomysłu. Pingbig zapewnia swoim sprzedawcom kompleksową realizację procesu produkcji, realizacji zamówienia i obsługi klienta. Działalność platformy opiera się na współpracy z popularnymi influencerami z Wielkiej Brytanii.
Print Logistic to firma będąca połączeniem cyfrowej drukarni tkanin z wykrojnią i szwalnią. Print Logistic oferuje: cyfrowy druk na szerokiej palecie tkanin i dzianin własnych i zaleconych przez klienta, cyfrowy nadruk na odzieży i innych nośnikach tekstylnych oraz innego rodzaju, wykrój i zszycie według zaprojektowanego przez klienta wzoru, a także kompleksową obsługę e-commerce dla drukowanej odzieży i galanterii gotowej. Print Logistic działa z wykorzystaniem najnowocześniejszych i jedynych na rynku polskim technologii potwierdzonych certyfikatami (zarówno ekologicznymi jak i jakości).
Copyright 4FUNMEDIA SA