TV & Digital Content Unit
Łączy pod jednym dachem społeczności mediów telewizyjno - muzycznych 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN GOLD z użytkownikami serwisów online, typu np. naEKRANIE.pl. Dzięki synergii kompetencji pozwala na szybszy wzrost w obszarze mediów elektronicznych - zarówno w zakresie komunikacji w social mediach, jak i obszarach produkcji kontentu oraz sprzedaży innowacyjnej reklamy natywnej i kontentowej.
Kanał istnieje na rynku od 2004 roku. Jest skierowany do widzów, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa. Widzowie znajdą tu najlepsze zestawienia numerów jeden ze światowych list przebojów. 4FUN.TV był wielokrotnie wyróżniany za innowacyjność produktu oraz za społecznościowy model angażowania widzów. W 2016 roku zdobył prestiżową nagrodę Eutelsat TV Awards jako najlepszy kanał muzyczny w Europie.
Kanał specjalizujący się w muzyce disco polo oraz dance. Widzowie odnajdą tu energetyczne hity, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie! Najsłynniejsi DJ-e, największe przeboje i szalone teledyski - takie zestawienie tanecznych hitów pobudza do działania i pozytywnie nastraja na cały dzień.
Uzupełniający portfolio 4FUN MEDIA kanał, który zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie. Największe przeboje, najlepsze wspomnienia - to muzyczny wehikuł czasu do lat 80’ i 90’.
Serwis naEKRANIE.pl zajmuje się szeroko pojętą tematyką filmów i seriali, gier wideo, muzyki, książek i nowych technologii. naEKRANIE.pl jako jedyny portal w Polsce pozwala na zakup biletów we wszystkich kluczowych sieciach kin w Polsce. Dodatkowo w struktury serwisu została wbudowana porównywarka serwisów VOD - dzięki niej użytkownicy mogą w szybki i łatwy sposób zobaczyć i porównać oferty największych dostawców treści wideo w Polsce. Jest to aktualnie największy polski portal społecznościowy w tej kategorii tematycznej.
Copyright 4FUNMEDIA SA